KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16119080
nr 1611 9080
Bengt Ellis
(1923-2006), Sverige
Oljemålning, Palmer. Signerad, daterad -55, oramad. Olja på duk, 76x45 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 8 april 2024
kl 20:30:15
500 kr
600 kr
Bengt Ellis
Läs mer om Bengt Ellis